Hurda alımı

Sarı Hurda Fiyatı

Sarı Hurda Fiyatı

Sarı hurda fiyatı belirli etkenlere göre değişiklik gösterir. Hurdanın miktarı ve çeşidine göre profesyonel bir hesaplama yapılması gerekmektedir. Arz ve talebe göre fiyatların belirlenmesi için güncel borsa verilerinden yararlanılır. Aynı zamanda iletilen adresten sarı hurdaların alınması avantaj kazanmanızı sağlar.

Birçok sektörde sarı yani pirinç özellikli parçalar kullanılmaktadır. Oldukça fazla sayıda alanda kendine yer bulan metalin doğal olarak hurda miktarı da fazladır. Ayrıca pirinç özellikli sarı metaller, dayanıklı ve uzun ömürlü olmalarıyla dikkat çeker. İletken yapıdaki bu malzemelerin kullanılamaz hale gelmesiyle sarı hurda fiyatı merak edilmektedir. Kıymeti yüksek olan bu ürün için değerinde hurda alımı yapılması çok önemlidir.

Sarı metaller oldukça kolay bir biçimde şekil almaktadır. Bakır ve çinko karışımıyla ortaya çıkan bu metal, değerli hurda kategorisinde bulunur. Bu yüzden sarı hurda fiyatı diğer hurda çeşitlerine göre daha yüksek tutarlı olmaktadır. Özellikle elinizde yüksek miktarda sarı hurda varsa ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda sarı fiyatları metalin niteliklerine göre belirlenmektedir. Geri dönüşüme kazandırılması gereken bu hurdalar için profesyonel hizmetlerden faydalanılması gerekir. Böylece hem çevreye katkıda bulunmak hem de para kazanmak mümkün hale gelir. Sarı hurda fiyatı parçaların kullanım alanı ve içerdikleri diğer metal özelliklerine göre hesaplanır. Sarı hurdaların kullanım alanlarından bazıları şunlardır:

 • Su, elektrik ve doğal gaz tesisatları
 • Elektronik ürünler
 • Nalbur malzemeleri
 • Denizcilikte kullanılan parçalar
 • Çeşitli süs ve ev eşyaları

Sarı hurda fiyatı için kritik noktalardan biri; malzemenin tek başına mı yoksa diğer eşyalarla mı satılmak istendiğidir. Fiyatın net olarak söylenebilmesi için ayrıştırma işlemlerinin yapılması gerekebilir.

Tesislerimizde gerekli işlemlerin yapılmasıyla birlikte hammadde haline getirilen sarı metaller çok geçmeden tekrar üretim süreçlerine dahil edilir. İstanbul Hurda ekibi olarak gerçekleştirdiğimiz verimli geri dönüşüm işlemlerimize katkıda bulunmak için bizi 0534 844 4677 numaramızdan hemen arayabilirsiniz. Ayrıca elmashurda.com sitemiz üzerinden iletişime geçerek satmak istediğiniz sarı hurdaların durumunu aktarabilirsiniz. Hurdalarınız için en yüksek sarı hurda fiyatı teklifi almak adına istediğiniz her an bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Musluk Hurda Fiyatı

Musluk hurda fiyatı da detaylara göre belli olmaktadır. Hassasiyet içerisinde tamamlanan analiz sonucunda hurdalarınız için eni iyi teklif verilmektedir. Hesaplamalar sonucunda sarı hurda fiyatı için iletilen tutarları istediğiniz şekilde almayı talep edebilirsiniz. Satış anında nakit olarak ödemenizi hemen alabilirsiniz. Aynı zamanda havale veya farklı ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Hangi ödeme yöntemini kullanırsanız kullanın tamamı için yüksek kazançlara ulaşabilirsiniz.

Hurdalar için transfer işlemleri ciddi şekilde avantaj demektir. Dilediğiniz adresten teslim alınan hurdalar sayesinde herhangi bir taşıma zorluğuyla karşılaşmadan satış yapabilirsiniz. Ayrıca sarı hurda fiyatı üzerinde etkisi olan durumları tam anlamıyla bilerek hareket etmenizde önemlidir. Bu etkenler genel olarak şunlardır:

 • Hurdaların işlenebilirliği
 • Malzemenin kalitesi ve türü
 • Hurda miktarı
 • İşleme maliyetleri
 • Teslim alınacak adresin uzaklığı
 • Sarı hurda borsa verileri

Hurda satışı esnasında tüm sorular tarafımızdan cevaplanmaktadır. Elinizdeki hurdalarla ilgili çok fazla bilginiz olmaması durumunda yerinde analiz yaparak merakınız giderilir. Verilebilecek en yüksek sarı hurda fiyatı için mutlaka bizimle iletişime geçin.

Sıkça Sorulan Sorular

Sarı Hurda Nasıl Olur?

Bakırdan sonra en çok karşılaşılan hurda türü sarı metallerdir. Çinkoyla bakır karışımı sonucu oluşan bu metalin rengi kırmızıya yakınlaştıkça değeri artar.

Sarı Hurda Kilosu Ne Kadar?

Sarı hurda kilo fiyatı çeşitli etkenlere göre değişir. Metalin miktarı ve işlenebilirlik seviyesiyle birlikte güncel borsa verileri fiyatlara doğrudan etki eder. En yüksek fiyat teklifi için elmashurda.com ziyaret edilmelidir.

Hurdanın Sarı Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Pirinç yani sarı metallerin rengi altın sarısına benzer. Bununla birlikte çinko oranının fazla olması durumunda rengi beyaza yakındır. Bakır miktarı fazla olan sarı metaller ise kırmızı tonlarında olur.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir